Localization client (3.0.0-alpha2) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Language
te: భాష

en: Search
te: వెతుకు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Close
te: మూసివేయి

en: Stats
te: గణాంకాలు

en: Source
te: మూలం

en: Translation
te: అనువాదం

en: Skip
te: వదిలివేయి

en: About
te: గురించి

en: Translated strings
te: అనువాదమైన పదబంధాలు
