Localization client (3.0.0-alpha2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Search
th: ค้นหา

en: Save
th: บันทึก

en: Text
th: ข้อความ

en: Contains
th: ประกอบด้วย

en: Close
th: ปิด

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Multilingual
th: หลายภาษา

en: About
th: เกี่ยวกับ
