Localization client (3.0.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Text
ne: अक्षर

en: Contains
ne: समावेश

en: Source
ne: स्रोत

en: About
ne: बारेमा
