Localization client (3.0.0-alpha3) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Language
am: ቋንቋ

en: Search
am: ፈልግ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Close
am: ዝጋ

en: Source
am: ምንጭ

en: Translation
am: ትርጉም

en: Address of localization server to use
am: ለመጠቀም የምትፈልገው የአካባቢነት አገልጋይ አድራሻ
