Localization client (3.0.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Source
bo: ཁུངས

en: Translation
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Address of localization server to use
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་ཞབས་ཞུ་ཆས་དྲ་གནས།

en: The given server could not handle the v2.0 remote submission API.
bo: མཁོ་འདོན་བྱས་ཡོད་པའི་ཞབས་ཞུ་ཆས་ཀྱིས་པར་གཞི་2.0 ཡིས་རྒྱང་ནས་སྤྲད་པའི་APIསྒྲིག་གཅོད་བྱེད་པ་ཐུབ།

en: Verified that the specified server can handle remote string submissions. Supported languages: %languages.
bo: དམིགས་འཛུགས་བྱས་པའི་ཞབས་ཞུ་ཆས་ཀྱིས་རྒྱང་ནས་སྤྲད་པའི་ཡིག་ཕྲེང་སྒྲིག་གཅོད་བྱེད་ཐུབ་མིན་ར་སྤྲོད་བྱེད་པ། སྐད་རིགས : %languages ལ་རྒྱབ་སྐྱོར་བྱེད་པ།

en: Invalid localization server address specified. Make sure you specified the right server address.
bo: ནུས་མེད་ཅན་གྱི་རང་སའི་ཞབས་ཞུ་ཆས་ཤག་གནས། ཁྱེད་ཀྱིས་དམིགས་འཛུགས་བྱས་པའི་ཞབས་ཞུ་ཆས་ཀྱི་ཤག་གནས་འགྲིག་མིན་ལ་ཁག་ཐེག་བྱོས།
