Localization client (3.0.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Search
ca: Cerca

en: Save
ca: Desa

en: Contains
ca: Conté

en: Close
ca: Tanca

en: Source
ca: Font

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: Translation
ca: Traducció

en: About
ca: Detalls

en: Update settings
ca: Paràmetres de l'Update

en: Translation interface
ca: Imterfície de traducció

en: Address of localization server to use
ca: Adreça del servidor de localització que s'emprarà

en: The given server could not handle the v2.0 remote submission API.
ca: El servidor especificat no pot gestionar la API d'enviament remot v2.0.

en: Verified that the specified server can handle remote string submissions. Supported languages: %languages.
ca: S'ha verificat que el servidor que heu especificat pot gestionar l'enviament remot de cadenes. Els idiomes suportats són: %languages.

en: Invalid localization server address specified. Make sure you specified the right server address.
ca: S'ha especificat una adreça de servidor de traduccions no vàlida. Assegureu-vos d'haver especificat l'adreça del servidor correcte.

en: All changes made will be automatically submitted to :server too. Thanks for contributing!
ca: Tots els canvis fets s'enviaran automàticament a :server també. Gràcies per contribuir!

en: Save and contribute
ca: Desa i contribueix

en: This is a unique key that will allow you to send translations to the remote server. To get your API key go to <a href=":server">:server</a>.
ca: Això és una clau única que us permetrà enviar traduccions al servidor remot. Per obtenir la vostra clau de la API aneu a <a href=":server">:server</a>.
