Localization client (3.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Search
fi: Etsi

en: Save
fi: Tallenna

en: Text
fi: Teksti

en: Contains
fi: Sisältää

en: Close
fi: Sulje

en: Source
fi: Lähde

en: Multilingual
fi: Monikielinen

en: Translation
fi: Käännös

en: Skip
fi: Ohita

en: About
fi: Tietoja

en: Update settings
fi: Päivitysasetukset

en: Address of localization server to use
fi: Käytettävän lokalisointipalvelimen osoite

en: The given server could not handle the v2.0 remote submission API.
fi: Palvelin ei pystynyt käsittelemään v2.0 etälähetys-APIa.

en: Verified that the specified server can handle remote string submissions. Supported languages: %languages.
fi: Varmistettu että valittu palvelin pystyy käsittelemään merkkijonojen etälähetystä. Tuetut kielet: %languages.

en: Invalid localization server address specified. Make sure you specified the right server address.
fi: Syöttämäsi lokalisaatiopalvelimen osoite on virheellinen. Varmista että osoite on syötetty oikein.

en: Makes it possible to translate the Drupal interface on-page.
fi: Mahdollistaa Drupalin kääntämisen suoraan sivuilla.

en: Disable on-page translation on the following system paths
fi: Kytke sivulla kääntäminen pois seuraavissa järjestelmän poluissa

en: One per line. Wildcard-enabled. Examples: system/ajax, admin*
fi: Yksi per rivi. Jokerimerkki sallittu. Esimerkkejä: system/ajax, admin*

en: Your API key for @server
fi: API-avain palvelimella
