Localization client (3.0.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Search
hi: खोज

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Text
hi: लेख

en: Contains
hi: मे हैं

en: Close
hi: बंद करे

en: Source
hi: स्रोत

en: Multilingual
hi: बहुभाषी

en: Translation
hi: अनुवाद

en: About
hi: के बारे में
