Localization client (3.0.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Language
ku: زمان

en: Search
ku: گەڕان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Text
ku: دەق

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە

en: Source
ku: سەرچاوە

en: About
ku: دەربارە
