Localization client (3.0.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Language
mr: भाषा

en: Search
mr: शोध

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Text
mr: अक्षर

en: Close
mr: बंद
