Localization client (8.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Language
bn: ভাষা

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Translate interface
bn: অনুবাদ ইন্টারফেস
