Localization client (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Search
eu: Bilatu

en: Save
eu: Gorde

en: Text
eu: Testua

en: Contains
eu: Edukia

en: Close
eu: Itxi

en: Source
eu: Iturburua

en: Multilingual
eu: Eleaniztasuna

en: Translation
eu: Itzulpena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Translate interface
eu: Interfazea itzuli
