Localization client (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Language
he: שפה

en: Search
he: חיפוש

en: Save
he: שמירה

en: Text
he: טקסט

en: Contains
he: מכיל

en: Close
he: סגירה

en: Source
he: מקור

en: Multilingual
he: ריבוי שפות

en: Translation
he: תרגום

en: About
he: אודות

en: Update settings
he: עדכון הגדרות

en: Address of localization server to use
he: כתובת שרת הלוקליזציה שיש להשתמש בו

en: The given server could not handle the v2.0 remote submission API.
he: השרת הנתון לא יכול לטפל בגרסת API v2.0 של שליחה מרוחקת.

en: Invalid localization server address specified. Make sure you specified the right server address.
he: כתובת שרת לוקליזיה לא חוקית. ודא כי רשמת את הכתובת הנכונה.

en: Translate interface
he: תרגום הממשק

en: Makes it possible to translate the Drupal interface on-page.
he: מאפשר לתרגם את ממשק דרופל על-הדף.

en: Translation sent and accepted by @server.
he: התרגום נשלח והתקבל ע"י @server.

en: Translation rejected by @server. Reason: %reason
he: התרגום נדחה ע"י @server.   הסיבה: %reason

en: Disable on-page translation on the following system paths
he: לכבות תרגום בדף עבור נתיבי המערכת הבאים

en: Translated strings
he: מחרוזות מתורגמות
