Localization client (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Language
jv: Basa

en: Search
jv: Goléki

en: Save
jv: Simpen

en: Text
jv: Teks

en: Contains
jv: Ngandhut

en: About
jv: Ngenani

en: Translate interface
jv: Terjemahna polatan
