Localization client (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Language
kk: Тіл

en: Search
kk: Іздестіру

en: Save
kk: Сақтау

en: Text
kk: Текст

en: Translate interface
kk: Интерфейсті аудару
