Localization client (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Stats
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Translation
kn: ಅನುವಾದ

en: Skip
kn: ಉಪೇಕ್ಷಿಸಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು
