Localization client (8.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Language
se: Giella

en: Search
se: Oza

en: Save
se: Vurke

en: Text
se: Teaksta

en: Close
se: Gidde

en: About
se: Birra
