Localization client (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Save
vi: Lưu

en: Text
vi: Văn bản

en: Contains
vi: Chứa

en: Close
vi: Đóng

en: Source
vi: Nguồn

en: Translation
vi: Dịch thuật

en: Skip
vi: Bỏ qua

en: About
vi: Giới thiệu

en: Translate interface
vi: Dịch giao diện
