Localization client (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (55 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Search
hu: Keresés

en: Save
hu: Mentés

en: Text
hu: Szöveg

en: Contains
hu: Tartalmazza

en: Close
hu: Bezár

en: Stats
hu: Statisztika

en: Source
hu: Forrás

en: Multilingual
hu: Többnyelvű

en: Translation
hu: Fordítás

en: Skip
hu: Kihagy

en: About
hu: Leírás

en: Update settings
hu: Beállítások frissítése

en: Address of localization server to use
hu: A használandó fordítási kiszolgáló

en: The given server could not handle the v2.0 remote submission API.
hu: A megadott kiszolgáló nem tudja kezelni a v2.0-ás távoli beküldés API-t.

en: Verified that the specified server can handle remote string submissions. Supported languages: %languages.
hu: Ellenőrizve, hogy a megadott kiszolgáló tudja kezelni a távoli karaktersorozat beküldéseket. A kezelt nyelvek: %languages.

en: Invalid localization server address specified. Make sure you specified the right server address.
hu: A honosítási kiszolgálónál megadott cím érvénytelen. Helyes kiszolgálócímet kell megadni.

en: Translate interface
hu: Felület fordítása

en: Client settings
hu: Kliens beállítása

en: Makes it possible to translate the Drupal interface on-page.
hu: Lehetővé teszi a Drupal felületének fordítását lapon belül.

en: Translation sent and accepted by @server.
hu: A fordítás el lett küldve és azt @server elfogadta.

en: Translation rejected by @server. Reason: %reason
hu: A fordítás el lett utasítva: @server. Ok: %reason

en: The connection with @server failed with the following error: %error_code: %error_message.
hu: @server kiszolgálóval nem sikerült kapcsolatot létesíteni a következő hiba miatt: %error_code: %error_message.

en: Disable on-page translation on the following system paths
hu: Lapon belüli fordítás letiltása a következő útvonalú rendszeroldalakon

en: One per line. Wildcard-enabled. Examples: system/ajax, admin*
hu: Soronként egyet megadva és a helyettesítő karakterek elfogadottak. Például: system/ajax, admin*

en: Your API key for @server
hu: @server kiszolgálóhoz tartozó API-kulcs

en: Localization Client Contributor allows users to contribute translations to the community from the convenience of their site. The community server is configured globally while each user needs access on the server and their own API key configured locally to identify with the server for contribution to happen.
hu: A <em>Localization Client Contributor</em> modullal a saját webhely megszokott kényelméből küldhetőek be javaslatok a felhasználói felület fordítására. Ehhez egy globálisan beállított honosítási kiszolgálóra van szükség, valamint a közreműködők beazonosításához meg kell adni személyes API-kulcsukat ezen a webhelyen.

en: The default community server is <a href=":server">:server</a> and may be changed on <a href=":configure">the configuration page</a>.
hu: <a href=":server">:server</a> jelenleg az alapértelmezett közösségi kiszolgáló, de ez a <a href=":configure">beállítások oldalán</a> megváltoztatható.

en: Users need the <em>Contribute translations to localization server</em> permission to contribute to the community server as well as their personal API key configured on their user profile.
hu: A <em>Fordítások beküldése a honosítási kiszolgálóra is</em> jogosultság, valamint a felhasználó adatlapján helyesen megadott API-kulcs szükséges a közösségi kiszolgálóra való beküldéshez.

en: To contribute to a community server, permissions are required on the server side as well. <a href=":server">To contribute to :server, see the <em>How to contribute</em> section there.</a>
hu: A közösségi kiszolgálóra való beküldéshez engedélyek szükségesek szerveroldalon is. :server kiszolgálóval való együttműködésről az ottani <a href=":server">Hogyan lehet csatlakozni?</a> leírás szolgál további tudnivalóval.

en: All changes made will be automatically submitted to :server too. Thanks for contributing!
hu: :server kiszolgálóra szintén be lesznek küldve a módosítások. Köszönjük a közreműködést!

en: <a href=":edit">Set your personal API key</a> to contribute translations automatically to :server. Thanks for contributing!
hu: :server kiszolgálóra való beküldés előtt be kell állítani a <a href=":edit">személyes API-kulcsot</a>. Előre is köszönjük a közreműködést!

en: Enable sharing translation modifications with server
hu: A módosított fordítások kiszolgálóval való megosztásának engedélyezése

en: Save and contribute
hu: Mentés és közreműködés

en: Errors while contributing translations:
hu: A fordítások közösségnek való beküldése során hiba történt:

en: Just contributed a translation to the community. Great job! | Contributed @count translations to the community, rock!
hu[0]: Egy fordítás beküldve a közösségnek, ez az!
hu[1]: @count fordítás beküldve a közösségnek, hajrá!

en: Localization Client Contributor
hu: Localization Client közreműködő

en: Contribute directly to the community from the convenience of your site.
hu: Hozzájárulás a közösség munkájához a saját webhely kényelmével.

en: Contribute translations to localization server
hu: Fordítások beküldése a honosítási kiszolgálóra is

en: Allows users to contribute translations to a remote localization server.
hu: Lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy fordításaikat beküldjék egy távoli honosítási kiszolgálóra.

en: Localization contributor API key
hu: Fordító személyes API-kulcsa

en: Localization client contributor API key
hu: Fordító kliensoldali API-kulcsa

en: API key for localization contribution.
hu: API-kulcs a honosítási együttműködéshez.

en: This is a unique key that will allow you to send translations to the remote server. To get your API key go to <a href=":server">:server</a>.
hu: A fordítások távoli kiszolgálóra való beküldésekor a fordító személyét azonosító egyedi kulcs, melynek beszerzéséhez el kell látogatni ide: <a href=":server">:server</a>.

en: Localization client contributor key
hu: Fordító kliensoldali kulcsa

en: Translate page
hu: Oldal lefordítása

en: Localization Client Interface
hu: <em>Localization Client</em> felhasználói felület

en: On-page tool for easier interface translation.
hu: Hasznos segédeszköz az adott oldal élőben való fordításához.

en: Use on-page interface translation
hu: Az oldal élőben való fordításának használata

en: Localization client settings
hu: <em>Localization Client</em> beállítása

en: Translate string
hu: Karaktersorozat lefordítása

en: @percent% translated
hu: @percent% lefordítva

en: Find and translate
hu: Keresés és fordítás

en: Untranslated strings
hu: Fordítatlan karaktersorozatok

en: Translated strings
hu: Lefordított karaktersorozatok
