Localization client (8.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Language
km: ភាសា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Close
km: បិទ

en: About
km: អំពី

en: Translate interface
km: បកប្រែ​ចំណុច​ប្រទាក់
