Localization client (8.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: About
my: အကြောင်း
