Localization client (8.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Language
nn: Språk

en: Search
nn: Søk

en: Save
nn: Lagre

en: Contains
nn: Inneheld

en: Close
nn: Lukk

en: Multilingual
nn: Fleirspråkleg

en: Translate interface
nn: Omsetjing av grensesnitt
