Localization client (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Language
sl: Jezik

en: Search
sl: Išči

en: Save
sl: Shrani

en: Text
sl: Besedilo

en: Close
sl: Zapri

en: About
sl: O modulu

en: Translate interface
sl: Prevajanje vmesnika
