Localization client (8.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Language
ast: Llingua

en: Search
ast: Guetar

en: Save
ast: Guardar

en: Text
ast: Testu

en: Close
ast: Zarrar
