Localization client (8.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Language
sq: Gjuha

en: Search
sq: Kërko

en: Save
sq: Ruaj

en: About
sq: Informacione

en: Translate interface
sq: Përkthe interfaqen
