Localization quick links (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Makes it possible to translate the Drupal interface on-page.
sv: Gör det möjligt att översätta gränssnittet för Drupal direkt på sidan.

en: Entity types
sv: Entitetstyp

en: Disable on-page translation on the following system paths
sv: Inaktivera översättning direkt på sidan på följande systemsökvägar

en: One per line. Wildcard-enabled. Examples: system/ajax, admin*
sv: En per rad, jokertecken är möjligt. Exempel: system/ajax, admin*

en: Translate page
sv: Översätt sida
