Localization quick links (1.0.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Makes it possible to translate the Drupal interface on-page.
hu: Lehetővé teszi a Drupal felületének fordítását lapon belül.

en: Entity types
hu: Entitástípusok

en: Disable on-page translation on the following system paths
hu: Lapon belüli fordítás letiltása a következő útvonalú rendszeroldalakon

en: One per line. Wildcard-enabled. Examples: system/ajax, admin*
hu: Soronként egyet megadva és a helyettesítő karakterek elfogadottak. Például: system/ajax, admin*

en: Translate page
hu: Oldal lefordítása
