Localization quick links (1.0.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Makes it possible to translate the Drupal interface on-page.
ru: Делает возможным перевод интерфейса Drupal сразу на текущей странице.

en: Entity types
ru: Типы сущностей

en: Disable on-page translation on the following system paths
ru: Запретить перевод "на странице" для следующих системных путей

en: One per line. Wildcard-enabled. Examples: system/ajax, admin*
ru: Один на строку. Метасимволы доступны. Например: system/ajax, admin*

en: Translate page
ru: Перевести страницу
