Terminology (multiple words long strings) (8.x-0.1-alpha2) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: double click
cs: dvojklik

en: Double Click
cs: Dvojklik

en: Authoring information
cs: Informace o autorovi

en: Code snippet
cs: Kód snippetu

en: Author leader
cs: Hlavní autor

en: Author filter
cs: Filtr podle autora

en: Author identifier.
cs: Identifikátor autora.

en: Author filter.
cs: Filtr pro autora.

en: Author Information
cs: Informace o autorovi

en: Administrator account
cs: Administrátorský účet

en: Author information
cs: Informace o autorovi

en: Administrator role
cs: Role administrátora

en: Author uid
cs: UID autora
