Terminology (multiple words long strings) (8.x-0.1-alpha3) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: double click
eu: klik bikoitza

en: Double Click
eu: Klik bikoitza

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: Taxonomy terms
eu: Taxonomia terminoak

en: Authoring information
eu: Egilearen informazioa

en: taxonomy term
eu: taxonomia terminoa

en: Author's website
eu: Egilearen webgunea

en: Administrator settings
eu: Kudeatzaile ezarpenak

en: Author: @name
eu: Egilea: @name

en: Localization
eu: Kokapena

en: Verify requirements
eu: Eskakizunak egiaztatu

en: Administrator account
eu: Administratzailearen kontua

en: Author information
eu: Egilearen informazioa

en: Database updates
eu: Datu-base eguneraketak

en: Author name
eu: Egilearen izena

en: Administrator role
eu: Kudeatzaile rola

en: Author textfield
eu: Egile testueremua
