Terminology (one-word long strings) (8.x-0.1-alpha13) - en to hu translation catalogue (1932 entries)

en: photos
hu: fényképek

en: sets
hu: csoportosítás

en: list
hu: lista

en: set:
hu: csoport:

en: tags
hu: címkék

en: cloud
hu: felhő

en: tags:
hu: címkék:

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Focus
hu: Fókusz

en: Home
hu: Címlap

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Images
hu: Képek

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: user
hu: felhasználó

en: toolbar
hu: eszköztár

en: plugins
hu: beépülők

en: select
hu: választás

en: Pages
hu: Oldalak

en: function
hu: függvény

en: enabled
hu: engedélyezett

en: weight
hu: súly

en: plugin
hu: beépülő

en: enable
hu: engedélyezés

en: context
hu: környezet

en: delete
hu: törlés

en: title
hu: cím

en: size
hu: méret

en: value
hu: érték

en: Status
hu: Állapot

en: Administer
hu: Adminisztrál

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Markup
hu: Jelölő

en: Prefix
hu: Előtag

en: Suffix
hu: Utótag

en: approve
hu: elfogadás

en: Approve
hu: Elfogadás

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: approval
hu: elfogadás

en: denial
hu: elutasítás

en: Attribute
hu: Attribútum

en: Value
hu: Érték

en: Totals
hu: Végösszeg

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Gross
hu: Bruttó

en: Item
hu: Tétel

en: Payer
hu: Fizető

en: Transactions
hu: Tranzakciók

en: By
hu: Írta

en: Private
hu: Rejtett

en: Accents
hu: Ékezetek

en: content
hu: tartalom

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Groups
hu: Csoportok

en: Is
hu: Van

en: Group
hu: Csoport

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Replies
hu: Válaszok

en: Closed
hu: Lezárt

en: subscribe
hu: előfizetés

en: yes
hu: igen

en: Subscribers
hu: Feliratkozások

en: List
hu: Lista

en: Faces
hu: Arcok

en: Subject
hu: Tárgy

en: closed
hu: lezárt

en: Actions
hu: Műveletek

en: disabled
hu: tiltott

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Unsubscribe
hu: Leiratkozás

en: manager
hu: menedzser

en: administrator
hu: adminisztrátor

en: unsubscribe
hu: leiratkozás

en: deny
hu: tiltott

en: admin
hu: adminisztrátor

en: Manager
hu: Menedzser

en: Age
hu: Kor

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Public
hu: Nyilvános

en: Audience
hu: Közönség

en: Log
hu: Napló

en: feed
hu: csatorna

en: page
hu: oldal

en: more
hu: tovább

en: Manager:
hu: Menedzser:

en: website
hu: webhely

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: optional
hu: nem kötelező

en: required
hu: szükséges

en: Article
hu: Cikk

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Articles
hu: Cikkek

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: footer
hu: lábléc

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Wishlist
hu: Kívánságlista

en: Currency
hu: Pénznem

en: Priority
hu: Fontosság

en: Wishlists
hu: Kívánságlisták

en: More
hu: Több

en: Action
hu: Művelet

en: Cost
hu: Költség

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: URLs
hu: Webcímek

en: Purchaser
hu: Vevő

en: On
hu: Be

en: For
hu: Mire vonatkozóan

en: unknown
hu: ismeretlen

en: Requested
hu: Igényelt

en: Purchased
hu: Megvásárolva

en: new
hu: új

en: See
hu: Lásd

en: wishlist
hu: kívánságlista

en: error
hu: hiba

en: Tags
hu: Címkék

en: random
hu: véletlenszerű

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Logging
hu: Naplózás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: cron
hu: időzítő

en: Ash
hu: Hamu

en: Aquamarine
hu: Tengerkék

en: Bluemarine
hu: Kékség

en: Greenbeam
hu: Zöld fény

en: Mediterrano
hu: Mediterrán

en: Mercury
hu: Higany

en: Nocturnal
hu: Éjjeli

en: Olivia
hu: Olívia

en: ERROR
hu: HIBA

en: Servers
hu: Kiszolgálók

en: Homepage
hu: Címlap

en: Documentation
hu: Dokumentáció

en: License
hu: Licenc

en: Screenshots
hu: Képernyőképek

en: Changelog
hu: Változási napló

en: Resources
hu: Erőforrások

en: Support
hu: Támogatás

en: Developers
hu: Fejlesztők

en: project
hu: projekt

en: Projects
hu: Projektek

en: Project
hu: Projekt

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Download
hu: Letölt

en: Version
hu: Verzió

en: Go
hu: Mehet

en: core
hu: alaprendszer

en: contrib
hu: közösségi

en: view
hu: megtekintés

en: unpublished
hu: rejtett

en: updated
hu: frissült

en: created
hu: létrehozva

en: Releases
hu: Kiadások

en: Overview
hu: Áttekintés

en: all
hu: mind

en: Major
hu: Fő

en: Minor
hu: Jelentéktelen

en: Patch-level
hu: Folt szintű

en: File
hu: Fájl

en: Tag
hu: Címke

en: register
hu: regisztráció

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: version
hu: verzió

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Size
hu: Méret

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Hourly
hu: Óránként

en: Daily
hu: Napi

en: Weekly
hu: Heti

en: Monthly
hu: Havonta

en: Schemes
hu: Sémák

en: None
hu: Nincs

en: Scheme
hu: Séma

en: default
hu: alapértelmezés

en: breadcrumb
hu: morzsa

en: logo
hu: logó

en: mission
hu: küldetés

en: Test
hu: Teszt

en: Logs
hu: Naplók

en: Number
hu: Szám

en: Message
hu: Üzenet

en: Response
hu: Válasz

en: Password
hu: Jelszó

en: Captcha
hu: CAPTCHA

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Weather
hu: Időjárás

en: Country
hu: Ország

en: Place
hu: Hely

en: metric
hu: metrikus

en: imperial
hu: angolszász

en: Weight
hu: Súly

en: Overcast
hu: Borult

en: rain
hu: eső

en: Calm
hu: Szélcsend

en: North
hu: észak

en: Northeast
hu: északkelet

en: East
hu: kelet

en: Southeast
hu: délkelet

en: South
hu: dél

en: Southwest
hu: délnyugat

en: West
hu: nyugat

en: Northwest
hu: Északnyugat

en: Variable
hu: Változó

en: Quote
hu: Ajánlat

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Break
hu: Törés

en: Center
hu: Középen

en: Container
hu: Tároló

en: Types
hu: Típusok

en: Hierarchy
hu: Hierarchia

en: Single
hu: Egyszeres

en: Multiple
hu: Többszörös

en: Synonyms
hu: Szinonimák

en: Required
hu: Szükséges

en: root
hu: gyökér

en: Parent
hu: Szülő

en: Parents
hu: Szülők

en: Depth
hu: Mélység

en: none
hu: nincs

en: Category
hu: Kategória

en: Containers
hu: Tárolók

en: Settings
hu: Beállítások

en: Feed
hu: Hírcsatorna

en: One
hu: Egy

en: Note:
hu: Megjegyzés:

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: installed
hu: telepítve

en: uninstalled
hu: eltávolítva

en: up
hu: fel

en: Book
hu: Könyv

en: Export
hu: Exportálás

en: settings
hu: beállítások

en: Back
hu: Vissza

en: categories
hu: kategóriák

en: containers
hu: tárolók

en: Group(s)
hu: Csoport(ok)

en: Field
hu: Mező

en: (none)
hu: (semmi)

en: category
hu: kategória

en: container
hu: tároló

en: Outline
hu: Vázlat

en: Orphans
hu: Árvák

en: [container]
hu: [tároló]

en: On
hu: napon

en: header
hu: fejléc

en: Legal
hu: Jogi nyilatkozat

en: Label
hu: Címke

en: Changes
hu: Változások

en: Preview
hu: Előnézet

en: Save
hu: Mentés

en: Help
hu: Súgó

en: username
hu: felhasználónév

en: password
hu: jelszó

en: url
hu: webcím

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Default:
hu: Alapértelmezett:

en: Font
hu: Betűtípus

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: UPPERCASE
hu: NAGYBETŰS

en: lowercase
hu: kisbetűs

en: Background
hu: Háttér

en: Summary
hu: Összegzés

en: Liquid
hu: Folyadék

en: Move
hu: Mozgatás

en: Insert
hu: Beszúrás

en: Update
hu: Frissítés

en: Open
hu: Nyitott

en: Partial
hu: Részleges

en: Blank
hu: Üres

en: Top
hu: Teteje

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Relevancy
hu: Relevancia

en: midnight
hu: éjfél

en: noon
hu: dél

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Monday
hu: hétfő

en: Tuesday
hu: kedd

en: Wednesday
hu: szerda

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Friday
hu: péntek

en: Saturday
hu: szombat

en: Station
hu: Adó

en: Core
hu: Alaprendszer

en: High
hu: Magas

en: Low
hu: Alacsony

en: station
hu: állomás

en: Archive
hu: Archiválás

en: Archives
hu: Archívumok

en: Catalog
hu: Katalógus

en: Artist
hu: Alkotó

en: Playlist
hu: Lejátszási lista

en: Program
hu: Műsor

en: Tracks
hu: Zeneszámok

en: Programs
hu: Műsorok

en: Playlists
hu: Lejátszási listák

en: Genre
hu: Műfaj

en: Icon
hu: Ikon

en: Schedule
hu: Időzítés

en: Listen
hu: Meghallgatás

en: Times
hu: Napszak

en: Unscheduled
hu: Nem tervezett

en: Starts
hu: Kezdődik

en: Ends
hu: Végződik

en: Time
hu: Idő

en: week
hu: hét

en: Views
hu: Nézetek

en: Access
hu: Hozzáférés

en: Setup
hu: Beállítás

en: Galleries
hu: Galériák

en: Add
hu: Hozzáadás

en: remove
hu: eltávolítás

en: Main
hu: Fő

en: View
hu: Megtekintés

en: Length
hu: Hosszúság

en: Format
hu: Formátum

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Players
hu: Lejátszók

en: Bitrate
hu: Bitráta

en: History
hu: Történet

en: tag
hu: címke

en: autocomplete
hu: automatikusan kiegészülő

en: hidden
hu: rejtett

en: browsable
hu: böngészhető

en: URL
hu: Webcím

en: Player
hu: Lejátszó

en: Path
hu: Útvonal

en: Dimensions
hu: Kiterjedés

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Sync
hu: Szinkron

en: Vocabularies
hu: Szótárak

en: Reviews
hu: Szemlék

en: Modules
hu: Modulok

en: Coder
hu: Kódoló

en: Section
hu: Szakasz

en: Snippets
hu: Részletek

en: forum
hu: fórum

en: Manage
hu: Kezelés

en: forums
hu: fórumok

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Region
hu: Régió

en: Visible
hu: Látható

en: key
hu: kulcs

en: link
hu: hivatkozás

en: Anchor
hu: Horgony

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Menu
hu: Menü

en: results
hu: eredmények

en: search
hu: keresés

en: Aggregation
hu: Összevonás

en: Teaser
hu: Bevezető

en: aggregation
hu: összevonás

en: never
hu: soha

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Volunteers
hu: Önkéntesek

en: mail
hu: levél

en: Event
hu: Esemény

en: Updated
hu: Frissítve

en: actions
hu: műveletek

en: rename
hu: átnevezés

en: Text
hu: Szöveg

en: Icons
hu: Ikonok

en: Theme
hu: Smink

en: Layout
hu: Elrendezés

en: style
hu: stílus

en: format
hu: formátum

en: name
hu: név

en: add
hu: hozzáadás

en: Rename
hu: Átnevezés

en: aggregator
hu: hírolvasó

en: headlines
hu: címsorok

en: blogs
hu: blogok

en: books
hu: könyvek

en: path
hu: útvonal

en: articles
hu: cikkek

en: theme
hu: smink

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Updates
hu: Frissítések

en: Attachment:
hu: Csatolmány:

en: <none>
hu: < nincs >

en: Component
hu: Összetevő

en: Overall
hu: Összesen

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Unassign
hu: Hozzárendelés törlése

en: Unassigned
hu: Nincs hozzárendelve

en: Assigned
hu: Felelős

en: Component:
hu: Összetevő:

en: Category:
hu: Kategória:

en: Priority:
hu: Fontosság:

en: Assigned:
hu: Felelős:

en: Status:
hu: Állapot:

en: Issues
hu: Feladatok

en: tasks
hu: feladatok

en: task
hu: feladat

en: Versions
hu: Verziók

en: Components
hu: Összetevők

en: Priorities
hu: Fontossági sorrendek

en: Participant
hu: Résztvevő

en: <all>
hu: < mind >

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: issues
hu: feladatok

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Attachment
hu: Csatolmány

en: Issue
hu: Feladat

en: Titles
hu: Címek

en: Paths
hu: Útvonalak

en: type
hu: típus

en: subscribers
hu: feliratkozottak

en: Mail
hu: Levél

en: searches
hu: keresések

en: User
hu: Felhasználó

en: action
hu: művelet

en: Configure
hu: Beállít

en: Email
hu: E-mail

en: Files
hu: Fájlok

en: Imported
hu: Importált

en: imported
hu: importált

en: file
hu: fájl

en: errors
hu: hibák

en: status
hu: állapot

en: Error
hu: Hiba

en: Options
hu: Lehetőségek

en: no
hu: nem

en: Created
hu: Létrehozva

en: Node
hu: Tartalom

en: Activated
hu: Bekapcsolt

en: vocabularies
hu: szótárak

en: Expanded
hu: Nyitott

en: Outlines
hu: Vázlatok

en: outlines
hu: vázlatok

en: outline
hu: vázlat

en: administer
hu: adminisztrál

en: All
hu: Mind

en: hours
hu: órák

en: days
hu: napok

en: submit
hu: beküldés

en: Post
hu: Tartalom

en: Year
hu: Év

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Logo
hu: Logó

en: Mission
hu: Küldetés

en: Site
hu: Webhely

en: Database
hu: Adatbázis

en: Module
hu: Modul

en: Extensions
hu: Kiterjesztések

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Never
hu: Soha

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Custom
hu: Egyéni

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: Published
hu: Közzétéve

en: Cacheable
hu: Gyorsítótárazható

en: Filter
hu: Szűrő

en: Locale
hu: Honosítás

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Fields
hu: Mezők

en: Contains
hu: Tartalmazza

en: Photos
hu: Fényképek

en: gallery
hu: galéria

en: Gallery
hu: Galéria

en: item
hu: tétel

en: items
hu: tételek

en: configure
hu: beállít

en: Items
hu: Tételek

en: Nodes
hu: Tartalmak

en: sources
hu: források

en: Up
hu: Fel

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: download
hu: letölt

en: dimensions
hu: kiterjedés

en: compact
hu: tömör

en: help
hu: súgó

en: home
hu: címlap

en: login
hu: bejelentkezés

en: Month
hu: Hónap

en: Widget
hu: Felületi elem

en: Next
hu: Következő

en: overview
hu: áttekintés

en: groups
hu: csoportok

en: cart
hu: kosár

en: Address
hu: Cím

en: email
hu: e-mail

en: total
hu: összesen

en: Code
hu: Kód

en: service
hu: szolgáltatás

en: code
hu: kód

en: operations
hu: műveletek

en: By
hu: Beküldő:

en: Manufacturer
hu: Gyártó

en: quote
hu: kvóta

en: Quotes
hu: Idézetek

en: next
hu: következő

en: back
hu: vissza

en: preview
hu: előnézet

en: Members
hu: Tagok

en: node
hu: tartalom

en: directory
hu: könyvtár

en: Directory
hu: Könyvtár

en: Avatars
hu: Profilképek

en: clicks
hu: kattintások

en: group
hu: csoport

en: Week
hu: Hét

en: Day
hu: Nap

en: Events
hu: Események

en: Start
hu: Kezdete

en: End
hu: Vég

en: Verbose
hu: Részletes

en: Downloads
hu: Letöltések

en: Forum
hu: Fórum

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Note
hu: Megjegyzés

en: Integration
hu: Integráció

en: Attributes
hu: Attribútumok

en: Role
hu: Szerepkör

en: Deny
hu: Tiltott

en: Messaging
hu: Üzenetküldés

en: months
hu: hónap

en: reset
hu: alaphelyzet

en: links
hu: hivatkozások

en: Class
hu: Osztály

en: String
hu: Karaktersorozat

en: Users
hu: Felhasználók

en: Leaderboard
hu: Ranglista

en: Clicks
hu: Kattintások

en: Cache
hu: Gyorsítótár

en: Argument
hu: Argumentum

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Checkout
hu: Pénztár

en: description
hu: leírás

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Install
hu: Telepítés

en: Tools
hu: Eszközök

en: Tab
hu: Fül

en: Option
hu: Lehetőség

en: Arguments
hu: Argumentumok

en: Operator
hu: Műveleti jel

en: Filters
hu: Szűrők

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: Random
hu: Véletlenszerű

en: class
hu: osztály

en: input
hu: bemenet

en: Template
hu: Sablon

en: template
hu: sablon

en: false
hu: hamis

en: true
hu: igaz

en: top
hu: fent

en: center
hu: közép

en: Profile
hu: Profil

en: module
hu: modul

en: text
hu: szöveg

en: Static
hu: Állandó

en: Process
hu: Folyamat

en: anonymous
hu: névtelen

en: Expires
hu: Lejár

en: expired
hu: lejárt

en: expires
hu: lejár

en: filters
hu: szűrők

en: Task
hu: Feladat

en: fields
hu: mezők

en: Flag
hu: Jelölő

en: Operation
hu: Művelet

en: reply
hu: válasz

en: Metrics
hu: Metrikusok

en: Function
hu: Függvény

en: metrics
hu: metrikusok

en: Weeks
hu: Hét

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Additional
hu: Továbbiak

en: Collapsed
hu: Összecsukott

en: Labels
hu: Feliratok

en: Folders
hu: Mappák

en: Folder
hu: Mappa

en: comments
hu: hozzászólások

en: Confirmation
hu: Megerősítés

en: duplicate
hu: megkettőzés

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: Approval
hu: Elfogadás

en: Avatar
hu: Profilkép

en: Dimension
hu: Kiterjedés

en: Root
hu: Gyökér

en: second
hu: másodperc

en: seconds
hu: másodperc

en: minute
hu: perc

en: minutes
hu: perc

en: Key
hu: Kulcs

en: install
hu: telepítés

en: block
hu: blokk

en: Change
hu: Változtat

en: message
hu: üzenet

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Tokens
hu: Vezérjelek

en: Token
hu: Vezérjel

en: source
hu: forrás

en: Teasers
hu: Bevezetők

en: Countries
hu: Országok

en: Feeds
hu: Hírcsatornák

en: Sources
hu: Hírforrások

en: 1 item | @count items
hu[0]: 1 tétel
hu[1]: @count tétel

en: screen
hu: képernyő

en: menu
hu: menü

en: next ›
hu: következő ›

en: update
hu: frissítés

en: Result
hu: Eredmény

en: Source
hu: Forrás

en: published
hu: közzétett

en: Undo
hu: Visszavonás

en: tokens
hu: vezérjelek

en: Expired
hu: Lejárt

en: site
hu: webhely

en: checkout
hu: pénztár

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Features
hu: Jellemzők

en: Feature
hu: Jellemző

en: Functions
hu: Függvények

en: activity
hu: Tevékenység

en: Activity
hu: Tevékenység

en: Distribution
hu: Disztribúció

en: Lists
hu: Listák

en: Limit
hu: Korlát

en: Query
hu: Lekérdezés

en: one
hu: egy

en: two
hu: kettő

en: three
hu: három

en: four
hu: négy

en: five
hu: öt

en: six
hu: hat

en: seven
hu: hét

en: eight
hu: nyolc

en: nine
hu: kilenc

en: ten
hu: tíz

en: times
hu: szor

en: captcha
hu: CAPTCHA

en: day
hu: nap

en: month
hu: hónap

en: year
hu: év

en: hour
hu: óra

en: Hour
hu: Óra

en: Minute
hu: Perc

en: Second
hu: Második

en: body
hu: törzs

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Controls
hu: Vezérlők

en: author
hu: szerző

en: Entity
hu: Entitás

en: Empty
hu: Üres

en: Configurations
hu: Beállítások

en: any
hu: tetszőleges

en: icon
hu: ikon

en: Days
hu: Napok

en: Months
hu: Hónapok

en: Selector
hu: Kiválasztó

en: views
hu: nézetek

en: Extend
hu: Bővítés

en: Expire
hu: Lejár

en: chessboard
hu: sakktábla

en: Chessboard
hu: Sakktábla

en: profile
hu: profil

en: Hours
hu: Órák

en: Seconds
hu: Másodperc

en: role
hu: szerepkör

en:  Next >>
hu:  Következő >>

en: unavailable
hu: nem elérhető

en: subtotal
hu: részösszeg

en: minor
hu: jelentéktelen

en: archive
hu: archiválás

en: private
hu: rejtett

en: Results
hu: Eredmények

en: open
hu: nyitott

en: Binary
hu: Bináris

en: Blogs
hu: Blogok

en: Books
hu: Könyvek

en: Style
hu: Stílus

en: change
hu: változtat

en: Forums
hu: Fórumok

en: posts
hu: bejegyzések

en: public
hu: nyilvános

en: Website
hu: Webhely

en: Session
hu: Munkamenet

en: Track
hu: Követés

en: defaults
hu: alapértelmezések

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: roles
hu: szerepkörök

en: Cron
hu: Időzítő

en: Installed
hu: Telepített

en: permission
hu: jogosultság

en: Membership
hu: Tagság

en: on
hu: be

en: leaderboard
hu: ranglista

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Duplicate
hu: Megkettőzés

en: address
hu: cím

en: options
hu: lehetőségek

en: Cart
hu: Kosár

en: Transaction
hu: Tranzakció

en: Calculation
hu: Számítás

en: Schedules
hu: Ütemezések

en: Subtotal
hu: Részösszeg

en: filename
hu: fájlnév

en: Completed
hu: Teljesítve

en: names
hu: nevek

en: Testing
hu: Tesztelés

en: Unauthorized
hu: Jogosulatlan

en: shipped
hu: kiszállítva

en: canceled
hu: megszakítva

en: completed
hu: teljesítve

en: activated
hu: bekapcsolt

en: sync
hu: szinkron

en: configuration
hu: beállítás

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: Templates
hu: Sablonok

en: Gray
hu: Szürke

en: Purple
hu: Bíbor

en: width
hu: szélesség

en: height
hu: magasság

en: encoding
hu: kódolás

en: Formats
hu: Formátumok

en: previous
hu: előző

en: Snippet
hu: Részlet

en: New
hu: Új

en: track
hu: zeneszám

en: summary
hu: összegzés

en: flag
hu: jelölő

en: Next ›
hu: Következő ›

en: image
hu: kép

en: images
hu: képek

en: galleries
hu: galériák

en: Quota
hu: Kvóta

en: Environment
hu: Környezet

en: Facets
hu: Finomítók

en: Facet
hu: Finomító

en: Themes
hu: Sminkek

en: Translations
hu: Fordítások

en: Developer
hu: Fejlesztő

en: Story
hu: Írás

en: Minutes
hu: Perc

en: Workspace
hu: Munkaterület

en: comment
hu: hozzászólás

en: Join
hu: Kapcsolás

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: by
hu: -

en: publish
hu: közzététel

en: Intersection
hu: Kereszteződés

en: Texts
hu: Szövegek

en: News
hu: Hírek

en: hits
hu: találatok

en: Hits
hu: Találatok

en: sticky
hu: kiemelt

en: Sticky
hu: Kiemelt

en: Review
hu: Áttekintés

en: review
hu: áttekintés

en: reviews
hu: szemlék

en: cancel
hu: mégsem

en: users
hu: felhasználók

en: Tabs
hu: Fülek

en: Salt
hu: Só

en: logs
hu: naplók

en: disable
hu: letiltás

en: date
hu: dátum

en: Limits
hu: Korlátok

en: Photo
hu: Fénykép

en: Sets
hu: Írások

en: Cloud
hu: Felhő

en: responses
hu: válaszok

en: low
hu: alacsony

en: high
hu: magas

en: Headers
hu: Fejlécek

en: Select
hu: Kiválasztás

en: is
hu: &nbsp;

en: taxonomies
hu: taxonómiák

en: log
hu: napló

en: small
hu: kicsi

en: large
hu: nagy

en: Administrators
hu: Adminisztrátorok

en: Information
hu: Információ

en: Variables
hu: Változók

en: Tasks
hu: Feladatok

en: Plugins
hu: Beépülők

en: Descriptions
hu: Leírások

en: Sites
hu: Webhelyek

en: Hostnames
hu: Kiszolgálónevek

en: Authors
hu: Szerzők

en: manage
hu: kezelés

en: Complex
hu: Összetett

en: Input
hu: Bemenet

en: Selectors
hu: Kiválasztók

en: Strings
hu: Karaktersorozatok

en: Synchronization
hu: Összehangolás

en: translation
hu: fordítás

en: Translation
hu: Fordítás

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Menus
hu: Menük

en: Pink
hu: Rózsaszín

en: fieldset
hu: mezőcsoport

en: collapsed
hu: összecsukott

en: Form
hu: Űrlap

en: Manufacturers
hu: Gyártók

en: Publish
hu: Közzététel

en: Canceled
hu: Megszakítva

en: years
hu: év

en: weeks
hu: hét

en: Permission
hu: Jogosultság

en: Hook
hu: Hurok

en: Next >
hu: Következő >

en: test
hu: teszt

en: parent
hu: szülő

en: Participants
hu: Résztvevők

en: Two
hu: Kettő

en: Three
hu: Három

en: Autocompleted
hu: Automatikusan kiegészülő

en: Browsable
hu: Böngészhető

en: Explicit
hu: Kifejezett

en: arguments
hu: argumentumok

en: Green
hu: Zöld

en: Sections
hu: Szakaszok

en: Profiles
hu: Profilok

en: Classes
hu: Osztályok

en: Reply
hu: Válasz

en: Headlines
hu: Címsorok

en: Stories
hu: Írások

en: Licenses
hu: Licencek

en: Mapping
hu: Leképzés

en: Installation
hu: Telepítés

en: Grey
hu: Szürke

en: Orange
hu: Narancs

en: Uppercase
hu: Nagybetűs

en: Directories
hu: Könyvtárak

en: Extension
hu: Kiterjesztés

en: Server
hu: Kiszolgáló

en: Deploy
hu: Élesítés

en: deploy
hu: élesítés

en: services
hu: szolgáltatások

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: Keys
hu: Kulcsok

en: Service
hu: Szolgáltatás

en: Unavailable
hu: Nem elérhető

en: membership
hu: tagság

en: Screenshot
hu: Képernyőkép

en: Databases
hu: Adatbázisok

en: Drafts
hu: Vázlatok

en: Expand
hu: Kiterjeszt

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: Brand
hu: Márka

en: Available
hu: Elérhető

en: Contexts
hu: Környezetek

en: Aggregate
hu: Összevonás

en: Set
hu: Beállítás

en: Sizes
hu: Méretek

en: Addresses
hu: Címek

en: empty
hu: üres

en: authentication
hu: azonosítás

en: Interests
hu: Érdeklődési körök

en: Encoding
hu: Kódolás

en: player
hu: lejátszó

en: players
hu: lejátszók

en: taxonomy
hu: taxonómia

en: Aggregator
hu: Hírolvasó

en: Duplicates
hu: Duplikátumok

en: Values
hu: Értékek

en: Timestamps
hu: Időbélyegek

en: Build
hu: Összeállítás

en: html
hu: HTML

en: Years
hu: Évek

en: Subscriber
hu: Feliratkozó

en: country
hu: ország

en: Context
hu: Szövegkörnyezet

en: Pager
hu: Lapozó

en: argument
hu: argumentum

en: Keyword
hu: Kulcsszó

en: testing
hu: tesztelés

en: Featured
hu: Kiemelt

en: contains
hu: tartalmazza

en:  Next >
hu:  Következő >

en: Screen
hu: Képernyő

en: quotes
hu: idézetek

en: Headline
hu: Címsor

en: types
hu: típusok

en: passwords
hu: jelszavak

en: zoom
hu: nagyítás

en: Any
hu: Bármelyik

en: modules
hu: modulok

en: themes
hu: sminkek

en: setting
hu: beállítás

en: Accessibility
hu: Akadálymentesség

en: daily
hu: napi

en: weekly
hu: heti

en: Emails
hu: E-mailek

en: Authorization
hu: Hitelesítés

en: Patches
hu: Foltok

en: Alphabet
hu: Ábécé

en: e-mails
hu: e-mailek

en: Setting
hu: Beállítások

en: Domains
hu: Domének

en: Subversion
hu: Alverzió

en: string
hu: karaktersorozat

en: Cardinality
hu: Számosság

en: and
hu: és

en: unassign
hu: hozzárendelés törlése

en: Bodies
hu: Törzsek

en: Popup
hu: Felugró

en: result
hu: eredmény

en: for
hu: mire vonatkozóan

en: Suggestions
hu: Javaslatok

en: custom
hu: egyéni

en: Member
hu: Tag

en: Codes
hu: Kódok

en: Synchronize
hu: Összehangolás

en: Untranslated
hu: Fordítatlan

en: Errors
hu: Hibák

en: patches
hu: foltok

en: field
hu: mező

en: nodes
hu: tartalmak

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: Formatter
hu: Formázó

en: Metric
hu: Metrikus

en: Regions
hu: Régiók

en: Release
hu: Kiadás

en: Suggestion
hu: Javaslat

en: Decline
hu: Elutasítás

en: Builds
hu: Összeépítések

en: database
hu: adatbázis

en: hierarchy
hu: hierarchia

en: Element
hu: HTML elem

en: prefix
hu: előtag

en: Fonts
hu: Betűtípusok

en: Currencies
hu: Pénznemek

en: Activities
hu: Tevékenységek

en: Enter
hu: Belépés

en: vocabulary
hu: szótár

en: Responses
hu: Válaszok

en: event
hu: esemény

en: VAT
hu: ÁFA

en: codes
hu: kódok

en: Importing
hu: Importálás

en: start
hu: kezdet

en: Ashes
hu: Hamvak

en: Dates
hu: Dátumok

en: Validators
hu: Érvényesítők

en: Validator
hu: Érvényesítő

en: Admins
hu: Adminisztrátorok

en: Gets
hu: Olvasások

en: Previews
hu: Előnézetek

en: Subtotal:
hu: Részösszeg:

en: gross
hu: bruttó

en: addresses
hu: címek

en: quantity
hu: mennyiség

en: number
hu: szám

en: end
hu: befejezés

en: note
hu: megjegyzés

en: cost
hu: költség

en: integration
hu: integráció

en: monthly
hu: havi

en: playlist
hu: lejátszási lista

en: Widgets
hu: Felületi elemek

en: expanded
hu: kiterjesztett

en: export
hu: exportálás

en: sunday
hu: vasárnap

en: monday
hu: hétfő

en: Instances
hu: Példányok

en: operation
hu: művelet

en: Sessions
hu: Munkamenetek

en: Environments
hu: Környezetek

en: Flags
hu: Jelölők

en: tuesday
hu: kedd

en: wednesday
hu: szerda

en: thursday
hu: csütörtök

en: friday
hu: péntek

en: saturday
hu: szombat

en: permissions
hu: jogosultságok

en: assigned
hu: hozzárendelve

en: Control
hu: Vezérlés

en: Popups
hu: Felugrók

en: Ranges
hu: Tartományok

en: Autocomplete
hu: Automatikusan kiegészülő

en: Boolean
hu: Logikai

en: Bundles
hu: Mezőkötegek

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: scheme
hu: séma

en: host
hu: hoszt

en: query
hu: lekérdezés

en: Click
hu: Kattintás

en: Maximums
hu: Maximumok

en: Contributors
hu: Közreműködők

en: history
hu: történet

en: Markups
hu: Jelölők

en: Websites
hu: Webhelyek

en: teaser
hu: bevezető

en: Toolbar
hu: Eszköztár

en: albums
hu: albumok

en: Albums
hu: Albumok

en: hourly
hu: óránként

en: contain
hu: tartalmaz

en: priority
hu: fontosság

en: Project:
hu: Projekt:

en: Alerts
hu: Riasztások

en: blank
hu: üres

en: Slideshows
hu: Diavetítések

en: Confirmed
hu: Megerősítve

en: messaging
hu: üzenetküldés

en: Localization
hu: Honosítás

en: locale
hu: honosítás

en: Uptime
hu: Üzemidő

en: ready
hu: kész

en: patch
hu: folt

en: Draft
hu: Vázlat

en: Tests
hu: Tesztek

en: Mappings
hu: Leképzés

en: Downloading
hu: Letöltés

en: notes
hu: jegyzetek

en: label
hu: felirat

en: labels
hu: feliratok

en: radioactivity
hu: radioaktivitás

en: Radioactivity
hu: Radioaktivitás

en: click
hu: kattintás

en: Patch
hu: Folt

en: post
hu: bejegyzés

en: unassigned
hu: nincs hozzárendelve

en: administrators
hu: adminisztrátorok

en: Initializing.
hu: Előkészítés.

en: Providers
hu: Szolgáltatók

en: paths
hu: útvonalak

en: form
hu: űrlap

en: forms
hu: űrlapok

en: alert
hu: riasztás

en: green
hu: zöld

en: layout
hu: elrendezés

en: Callback
hu: Visszahívás

en: Lowercase
hu: Kisbetűs

en: synchronization
hu: összehangolás

en: background
hu: háttér

en: Education
hu: Oktatás

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

en: sites
hu: webhelyek

en: Verify
hu: Ellenőriz

en: Platforms
hu: Platformok

en: And
hu: És

en: ends
hu: végződik

en: Displays
hu: Megjelenítések

en: filter
hu: szűrő

en: Usernames
hu: Felhasználónevek

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: catalog
hu: katalógus

en: Cookie
hu: Süti

en: Compact
hu: Tömör

en: Fieldset
hu: Mezőcsoport

en: Dependency
hu: Függőség

en: insert
hu: beszúrás

en: Resource
hu: Erőforrás

en: Unconfirmed
hu: Megerősítetlen

en: Mask
hu: Maszk

en: single
hu: egyszeres

en: Quotas
hu: Kvóták

en: extend
hu: bővítés

en: Midnight
hu: Éjfél

en: folder
hu: mappa

en: language
hu: nyelv

en: Locales
hu: Honosítások

en: book
hu: könyv

en: Transliterate
hu: Latinbetűs átirat

en: refresh
hu: frissít

en: Hooks
hu: Hurkok

en: Names
hu: Nevek

en: Styles
hu: Stílusok

en: available
hu: elérhető

en: transactions
hu: tranzakciók

en: transaction
hu: tranzakció

en: Interface
hu: Felület

en: Serialized
hu: Szerializált

en: support
hu: támogatás

en: Agreement
hu: Egyezmény

en: keyword
hu: kulcsszó

en: downloads
hu: letöltések

en: access
hu: hozzáférés

en: Alert
hu: Riasztás

en: Subtotals:
hu: Részösszegek:

en: Authorizations
hu: Hitelesítések

en: Authorized
hu: Jogosult

en: Numbers
hu: Számok

en: Ready
hu: Kész

en: updates
hu: frissítések

en: Hosts
hu: Kiszolgálók

en: Hint
hu: Utalás

en: Contents
hu: Tartalom

en: projects
hu: projektek

en: Taxonomies
hu: Taxonómiák

en: cache
hu: gyorsítótár

en: time
hu: idő

en: joins
hu: kapcsolások

en: Joins
hu: Kapcsolások

en: Queries
hu: Lekérdezések

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Elements
hu: Elemek

en: Facility
hu: Naplózó rendszer

en: currency
hu: pénznem

en: Searches
hu: Keresések

en: Library
hu: Könyvtár

en: Genres
hu: Műfajok

en: Artists
hu: Előadók

en: keywords
hu: kulcsszavak

en: Fulfillment
hu: Teljesítés

en: tabs
hu: fülek

en: Progress
hu: Feldolgozottság

en: set
hu: csoport

en: features
hu: jellemzők

en: dependencies
hu: függőségek

en: interface
hu: felület

en: Unique
hu: Egyedi

en: Weights
hu: Súlyok

en: overcast
hu: borult

en: expire
hu: lejár

en: boolean
hu: logikai

en: length
hu: hosszúság

en: members
hu: tagok

en: GRAY
hu: SZÜRKE

en: ORANGE
hu: NARANCS

en: PINK
hu: RÓZSASZÍN

en: PURPLE
hu: LILA

en: token
hu: vezérjel

en: Statuses
hu: Állapotok

en: styles
hu: stílusok

en: templates
hu: sablonok

en: Stream
hu: Folyam

en: domain
hu: domén

en: Libraries
hu: Könyvtárak

en: feeds
hu: hírcsatornák

en: Dependencies
hu: Függőségek

en: display
hu: megjelenítés

en: release
hu: kiadás

en: releases
hu: kiadások

en: photo
hu: fénykép

en: slideshow
hu: Automatikus lejátszás

en: languages
hu: nyelvek

en: profiles
hu: profilok

en: schedule
hu: ütemezés

en: schedules
hu: ütemezések

en: messages
hu: üzenetek

en: Entities
hu: Entitások

en: dates
hu: dátumok

en: facet
hu: finomító

en: snippets
hu: részletek

en: formatter
hu: formázó

en: attribute
hu: attribútum

en: suffix
hu: utótag

en: variables
hu: változók

en: Managers
hu: Menedzserek

en: join
hu: kapcsolás

en: E-mails
hu: E-mailek

en: Shop
hu: Bolt

en: Marine
hu: Tengerkék

en: static
hu: állandó

en: priorities
hu: fontossági sorrendek

en: attachment
hu: csatolmány

en: Initializing
hu: Előkészítés

en: Energy
hu: Energia

en: draft
hu: vázlat

en: Logos
hu: Logók

en: subject
hu: tárgy

en: member
hu: tag

en: Streams
hu: Folyamok

en: documentation
hu: dokumentáció

en: hostname
hu: kiszolgálónév

en: issue
hu: feladat

en: Shipped
hu: Kiszállítva

en: markup
hu: jelölő

en: visible
hu: látható

en: item | items
hu[0]: tétel
hu[1]: tétel

en: Four
hu: Négy

en: Five
hu: Öt

en: Imperial
hu: Angolszász

en: confirm
hu: megerősít

en: Initializing...
hu: Előkészítés…

en: Connector
hu: Csatlakozó

en: Connectors
hu: Csatlakozók

en: save
hu: mentés

en: authorization
hu: hitelesítés

en: Pane
hu: Tábla

en: Cookies
hu: Sütik

en: participant
hu: résztvevő

en: Endpoint
hu: Végpont

en: Subjects
hu: Témák

en: duplicates
hu: duplikátumok

en: Formatters
hu: Formázók

en: Interfaces
hu: Felületek

en: weather
hu: időjárás

en: Prefixes
hu: Előtagok

en: range
hu: tartomány

en: contributor
hu: közreműködő

en: Accesses
hu: Hozzáférések

en: statistics
hu: statisztikák

en: layouts
hu: elrendezések

en: progress
hu: folyamat

en: Selects
hu: Kiválaszt

en: contexts
hu: környezetek

en: exit
hu: kijárat

en: article
hu: cikk

en: connector
hu: csatlakozó

en: Bin
hu: Tároló

en: Contributor
hu: Közreműködő

en: pages
hu: oldalak

en: Volunteer
hu: Önkéntes

en: Checklist
hu: Ellenőrzőlista

en: queries
hu: lekérdezések

en: orange
hu: narancs

en: gray
hu: szürke

en: lists
hu: listák

en: purple
hu: lila

en: Hit
hu: Találat

en: place
hu: hely

en: verify
hu: ellenőriz

en: stream
hu: folyam

en: administration
hu: adminisztráció

en: Moves
hu: Mozgat

en: extensions
hu: kiterjesztések

en: elements
hu: elemek

en: feature
hu: jellemző

en: Hints
hu: Utalások

en: Places
hu: Helyek

en: attributes
hu: attribútumok

en: Board
hu: Tábla

en: callback
hu: visszahívás

en: files
hu: fájlok

en: hero
hu: hős

en: Display:
hu: Megjelenítés:

en: expand
hu: kiterjeszt

en: Uninstalled
hu: Eltávolítva

en: binary
hu: bináris

en: Panes
hu: Táblák

en: countries
hu: országok

en: Hashtags
hu: Kettőskeresztes címkék

en: multiple
hu: többszörös

en: timestamp
hu: időbélyeg

en: Payers
hu: Fizetők

en: Industry
hu: Iparág

en: Toolbars
hu: Eszköztárak

en: teasers
hu: bevezetők

en: titles
hu: címek

en: provider
hu: szolgáltató

en: providers
hu: szolgáltatók

en: Exports
hu: Exportál

en: Roots
hu: Gyökerek

en: Gateway
hu: Átjáró

en: endpoint
hu: végpont

en: endpoints
hu: végpontok

en: Endpoints
hu: Végpontok

en: popup
hu: felugró

en: library
hu: könyvtár

en: entity
hu: entitás

en: resource
hu: erőforrás

en: Sanitize
hu: Tisztít

en: formatters
hu: formázók

en: explicit
hu: menet közben

en: Clouds
hu: Felhők

en: Inputs
hu: Bemenetek

en: Instance
hu: Példány

en: Material
hu: Anyag

en: Checklists
hu: Ellenőrzőlisták

en: checklist
hu: ellenőrzőlista

en: go
hu: mehet

en: news
hu: hírek

en: limit
hu: korlát

en: currencies
hu: pénznemek

en: process
hu: folyamat

en: mapping
hu: leképzés

en: mappings
hu: leképzések

en: main
hu: fő

en: breadcrumbs
hu: morzsák

en: Start:
hu: Kezdet:

en: statuses
hu: állapotok

en: Keyboard
hu: Billentyűzet

en: Finalization
hu: Véglegesítés

en: Viewport
hu: Látómező

en: shop
hu: bolt

en: deprecated
hu: elavult

en: environment
hu: környezet

en: Processes
hu: Folyamatok

en: accessibility
hu: akadálymentesség

en: pane
hu: tábla

en: Synonym
hu: Szinonima

en: Facilities
hu: Naplózó rendszerek

en: Noon
hu: Dél

en: keyboard
hu: billentyűzet

en: section
hu: szakasz

en: variable
hu: változó

en: Operators
hu: Műveleti jelek

en: featured
hu: kiemelt

en: subscriber
hu: feliratkozó

en: component
hu: összetevő

en: control
hu: vezérlés

en: controls
hu: vezérlők

en: north
hu: észak

en: northeast
hu: északkelet

en: east
hu: kelet

en: southeast
hu: délkelet

en: south
hu: dél

en: southwest
hu: délnyugat

en: west
hu: nyugat

en: Placeholders
hu: Helykitöltők

en: avatar
hu: profilkép

en: Memberships
hu: Tagság

en: contents
hu: tartalom

en: setup
hu: beállítás

en: Costs
hu: Költségek

en: Callbacks
hu: Visszahívások

en: Contrib
hu: Közösségi

en: values
hu: értékek

en: entities
hu: entitások

en: platforms
hu: platformok

en: Hashtag
hu: Kettőskeresztes címke

en: cookie
hu: süti

en: depth
hu: mélység

en: viewport
hu: látómező

en: industry
hu: iparág

en: see
hu: lásd

en: blocks
hu: blokkok

en: Suffixes
hu: Utótagok

en: Reduce
hu: Csökkent

en: Contain
hu: Tartalmaz

en: Breakpoint
hu: Töréspont

en: breakpoint
hu: töréspont

en: breakpoints
hu: töréspontok

en: Breakpoints
hu: Töréspontok

en: configurations
hu: beállítások

en: region
hu: régió

en: regions
hu: régiók

en: icons
hu: ikonok

en: Cores
hu: Alaprendszerek

en: session
hu: munkamenet

en: Anchors
hu: Horgonyok

en: bundle
hu: mezőköteg

en: ALERT
hu: RIASZTÁS

en: Materials
hu: Anyagok

en: Backgrounds
hu: Hátterek

en: says:
hu: mondja:

en: synonyms
hu: szinonimák

en: Caches
hu: Gyorsítótárak

en: Confirmations
hu: Megerősítések

en: previews
hu: előnézetek

en: undo
hu: visszavonás

en: Exported
hu: Exportált

en: development
hu: fejlesztés

en: activities
hu: tevékenységek

en: numbers
hu: számok

en: replies
hu: válaszok

en: pink
hu: rózsaszín

en: Init
hu: Előkészítés

en: libraries
hu: könyvtárak

en: Screens
hu: Képernyők

en: extension
hu: kiterjesztés

en: major
hu: fő

en: Interest
hu: Érdeklődési kör

en: Educations
hu: Oktatások

en: synchronize
hu: összehangolás

en: Dropbutton
hu: Lenyíló gomb

en: Deprecated
hu: Elavult

en: Serializer
hu: Szerializáló

en: menus
hu: menük

en: Toolkit
hu: Eszközkészlet

en: Summaries
hu: Összegzések

en: agreement
hu: egyezmény

en: Distributions
hu: Disztribúciók

en: environments
hu: környezetek

en: logging
hu: naplózás

en: installation
hu: telepítés

en: Ten
hu: Tíz

en: Rain
hu: Eső

en: events
hu: események

[ctx: Validation]
en: Range
hu: Tartomány

en: uptime
hu: üzemidő

en: brand
hu: márka

en: selector
hu: kiválasztó

en: Pre-authorized
hu: Előzetesen feljogosítva

en: authorized
hu: jogosult

en: bundles
hu: mezőkötegek

en: classes
hu: osztályok

en: tab
hu: fül

en: bin
hu: tároló

en: Registers
hu: Regisztrál

en: Installs
hu: Telepít

en: installs
hu: telepít

en: decline
hu: elutasítás

en: Serialization
hu: Szerializáció

[ctx: With components]
en: Extend
hu: Bővítés

en: Formula
hu: Képlet

en: Adds
hu: Hozzáad

en: Removes
hu: Eltávolít

en: Passwords
hu: Jelszavak

en: element
hu: elem

en: pager
hu: lapozó

en: Quantities
hu: Mennyiségek

en: Stations
hu: Állomások

en: components
hu: összetevők

en: resources
hu: erőforrások

en: Exits
hu: Kilép

en: Fuzzy
hu: Homályos

en: font
hu: betűtípus

en: Imports
hu: Importok

en: break
hu: törés

en: hashids
hu: hash-elt azonosítók

en: playlists
hu: lejátszási listák

en: Face
hu: Arc

en: option
hu: lehetőség

en: calculation
hu: számítás

en: Obsolete
hu: Elavult

en: Impressum
hu: Impresszum

en: untranslated
hu: fordítatlan

en: hit
hu: találat

en: placeholder
hu: helykitöltő

en: Integrations
hu: Integrációk

en: Unmasquerade
hu: Álcázás megszüntetése

en: Workspaces
hu: Munkaterületek

en: focus
hu: fókusz

en: instance
hu: példány

en: instances
hu: példányok

en: Gateways
hu: Átjárók

en: Carts
hu: Kosarak

en: complex
hu: összetett

en: 1 alert | @count alerts
hu[0]: 1 riasztás
hu[1]: @count riasztás

en: snippet
hu: részlet

en: workspace
hu: munkaterület

en: tests
hu: tesztek

en: selectors
hu: kiválasztók

en: sessions
hu: munkamenetek

en: Fieldsets
hu: Mezőcsoportok

en: Exporting
hu: Exportálás

en: payer
hu: fizető

en: orphan
hu: árva

en: domains
hu: domének

en: Tool
hu: Eszköz

en: wishlists
hu: kívánságlisták

en: widget
hu: felületi elem

en: Catalogs
hu: Katalógusok

en: tools
hu: eszközök

en: Pagers
hu: Lapozók

en: verbose
hu: részletes

en: headers
hu: fejlécek

en: Heights
hu: Magasságok

en: distribution
hu: disztribúció

en: distributions
hu: disztribúciók

en: server
hu: kiszolgáló

en: unscheduled
hu: nem tervezett

en: emails
hu: e-mailek

en: grey
hu: szürke

en: Dropzone
hu: Ejtési terület

en: widgets
hu: felületi elemek

en: headline
hu: címsor

en: Brands
hu: Márkák

en: Six
hu: Hat

en: build
hu: összeépítés

en: functions
hu: függvények

en: registers
hu: regisztrál

en: Consent
hu: Hozzájárulás

en: license
hu: licenc

en: licenses
hu: licencek

[ctx: Comment Button]
en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Exit
hu: Kijárat

en: selects
hu: kiválaszt

en: Enforced
hu: Kényszerített

en: flags
hu: jelölők

en: obsolete
hu: elavult

en: pagers
hu: lapozók

en: Mails
hu: Levelek

en: Agreements
hu: Egyezmények

en: Anonymizer
hu: Névtelenítő

en: Consents
hu: Hozzájárulások

en: Khaki
hu: Világosbarna

en: placeholders
hu: helykitöltők

en: workspaces
hu: munkaterületek

en: cardinality
hu: számosság

en: Industries
hu: Iparágak

en: enter
hu: belépés

en: folders
hu: mappák

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
hu: Vázlat

en: Audiences
hu: Közönségek

en: tool
hu: eszköz

en: fullscreen
hu: teljes képernyő

en: init
hu: előkészítés

en: Terminology (one-word long strings)
hu: Szakszókincs (egyszavas kifejezések)

en: ad-blocker
hu: reklámszűrő

en: ad-blockers
hu: reklámszűrők

en: Ad-blocker
hu: Reklámszűrő

en: Ad-blockers
hu: Reklámszűrők

en: unauthorized
hu: jogosulatlan

en: authorizations
hu: hitelesítések

en: authors
hu: szerzők

en: alerts
hu: riasztások

en: Boards
hu: Táblák

en: board
hu: tábla

en: boards
hu: táblák

en: caches
hu: gyorsítótárak

en: homepage
hu: Címlap

en: autocompleted
hu: automatikusan kiegészülő

en: cacheable
hu: gyorsítótárazható

en: pre-authorized
hu: előzetesen feljogosítva

en: authentications
hu: azonosítások

en: autocompletes
hu: automatikusan kiegészít

en: binaries
hu: binárisok

en: cacheables
hu: gyorsítótárazhatók

en: callbacks
hu: visszahívások

en: checkouts
hu: pénztárak

en: chessboards
hu: sakktáblák

en: compacts
hu: tömörek

en: configures
hu: beállít

en: connectors
hu: csatlakozók

en: contributors
hu: közreműködők

en: cores
hu: alaprendszer

en: customs
hu: egyéniek

en: declines
hu: elutasít

en: empties
hu: kiürít

en: Authentications
hu: Azonosítások

en: Autocompletes
hu: Automatikusan kiegészít

en: Binaries
hu: Binárisok

en: Cacheables
hu: Gyorsítótárazhatók

en: Checkouts
hu: Pénztárak

en: Chessboards
hu: Sakktáblák

en: Compacts
hu: Tömörek

en: Configures
hu: Beállít

en: Customs
hu: Egyéniek

en: Declines
hu: Elutasít

en: Empties
hu: Kiürít

en: downloading
hu: letöltés

en: dropbutton
hu: lenyíló gomb

en: exported
hu: exportált

en: exporting
hu: exportálás

en: directories
hu: könyvtárak

en: disables
hu: letilt

en: displays
hu: megjelenítések

en: dropbuttons
hu: lenyíló gombok

en: enables
hu: engedélyez

en: expands
hu: kiterjed

en: exports
hu: exportál

en: mails
hu: levelek

en: Disables
hu: Letilt

en: Dropbuttons
hu: Lenyíló gombok

en: Enables
hu: Engedélyez

en: facility
hu: naplózó rendszer

en: formula
hu: képlet

en: fuzzy
hu: homályos

en: importing
hu: importálás

en: initializing
hu: előkészítés

en: operator
hu: műveleti jel

en: reduce
hu: csökkent

en: sanitize
hu: tisztít

en: serialization
hu: szerializáció

en: serialized
hu: szerializált

en: serializer
hu: szerializáló

en: story
hu: írás

en: suggestion
hu: javaslat

en: toolkit
hu: eszközkészlet

en: unique
hu: egyedi

en: aggregators
hu: hírolvasók

en: agreements
hu: egyezmények

en: brands
hu: márkák

en: builds
hu: összeépítések

en: booleans
hu: logikaiak

en: carts
hu: kosarak

en: checklists
hu: ellenőrzőlisták

en: drafts
hu: vázlatok

en: facilities
hu: naplózó rendszerek

en: fieldsets
hu: mezőcsoportok

en: formulas
hu: képletek

en: hashes
hu: hash-ek

en: heights
hu: magasságok

en: homepages
hu: Címlapok

en: imports
hu: importok

en: interfaces
hu: felületek

en: keyboards
hu: billentyűzetek

en: leaderboards
hu: ranglisták

en: limits
hu: korlátok

en: locales
hu: honosítások

en: messagings
hu: üzenetküldések

en: operators
hu: műveleti jelek

en: overviews
hu: áttekintések

en: panes
hu: táblák

en: processes
hu: folyamatok

en: ranges
hu: tartományok

en: sections
hu: szakaszok

en: serializers
hu: szerializálók

en: servers
hu: kiszolgálók

en: stickies
hu: kiemeltek

en: stories
hu: írások

en: streams
hu: folyamok

en: strings
hu: karaktersorozatok

en: suggestions
hu: javaslatok

en: synchronizations
hu: összehangolások

en: texts
hu: szövegek

en: toolkits
hu: eszközkészletek

en: toolbars
hu: eszköztárak

en: translations
hu: fordítások

en: versions
hu: verziók

en: viewports
hu: látómezők

en: websites
hu: webhelyek

en: weights
hu: súlyok

en: Aggregators
hu: Hírolvasók

en: Booleans
hu: Logikaiak

en: Formulas
hu: Képletek

en: Hashes
hu: Hash-ek

en: Homepages
hu: Címlapok

en: Keyboards
hu: Billentyűzetek

en: Leaderboards
hu: Ranglisták

en: Messagings
hu: Üzenetküldések

en: Overviews
hu: Áttekintések

en: Serializers
hu: Szerializálók

en: Stickies
hu: Kiemeltek

en: Synchronizations
hu: Összehangolások

en: Toolkits
hu: Eszközkészletek

en: Viewports
hu: Látómezők

en: memberships
hu: tagságok

en: material
hu: anyag

en: parents
hu: szülők

en: developer
hu: fejlesztő

en: developers
hu: fejlesztők

en: alphabet
hu: ábécé

en: confirmation
hu: megerősítés

en: confirmed
hu: megerősítve

en: dropzone
hu: ejtési terület

en: education
hu: oktatás

en: energy
hu: energia

en: finalization
hu: véglegesítés

en: hashid
hu: hash-elt azonosító

en: hint
hu: utalás

en: intersection
hu: kereszteződés

en: salt
hu: só

en: subversion
hu: alverzió

en: unconfirmed
hu: megerősítetlen

en: validator
hu: érvényesítő

en: alphabets
hu: ábécék

en: calculations
hu: számítások

en: confirms
hu: megerősít

en: confirmations
hu: megerősítések

en: dropzones
hu: ejtési területek

en: educations
hu: oktatások

en: energies
hu: energiák

en: facets
hu: finomítók

en: hierarchies
hu: hierarchiák

en: hints
hu: utalások

en: industries
hu: iparágak

en: intersections
hu: kereszteződések

en: managers
hu: menedzserek

en: maximums
hu: maximumok

en: minimums
hu: minimumok

en: salts
hu: sóz

en: subversions
hu: alverziók

en: summaries
hu: összegzések

en: verifies
hu: ellenőriz

en: validators
hu: érvényesítők

en: Hashid
hu: Hash-elt azonosító

en: Alphabets
hu: Ábécék

en: Calculations
hu: Számítások

en: Confirms
hu: Megerősít

en: Dropzones
hu: Ejtési területek

en: Energies
hu: Energiák

en: Hierarchies
hu: Hierarchiák

en: Intersections
hu: Kereszteződések

en: Minimums
hu: Minimumok

en: Salts
hu: sóz

en: Subversions
hu: Alverziók

en: Verifies
hu: Ellenőriz

en: anchors
hu: horgonyok

en: response
hu: válasz

en: audience
hu: közönség

en: anonymizer
hu: névtelenítő

en: anonymizing
hu: névtelenítés

en: consent
hu: hozzájárulás

en: dependency
hu: függőség

en: dimension
hu: kiterjedés

en: gateway
hu: átjáró

en: hashed
hu: hash-be kódolt

en: hashtag
hu: kettőskeresztes címke

en: hook
hu: hurok

en: impressum
hu: impresszum

en: programming
hu: programozás

en: accessibilities
hu: akadálymentességek

en: anonymizers
hu: névtelenítők

en: cardinalities
hu: számosságok

en: consents
hu: hozzájárulások

en: cookies
hu: sütik

en: crons
hu: időzítők

en: databases
hu: adatbázisok

en: descriptions
hu: leírások

en: encodings
hu: kódolások

en: enters
hu: belép

en: exits
hu: kilép

en: formats
hu: formátumok

en: gateways
hu: átjárók

en: hashtags
hu: kettőskeresztes címkék

en: heros
hu: hero-k

en: hooks
hu: hurkok

en: hosts
hu: kiszolgálók

en: hostnames
hu: kiszolgálónevek

en: impressums
hu: impresszumok

en: inputs
hu: bemenetek

en: installations
hu: telepítések

en: integrations
hu: integrációk

en: keys
hu: kulcsok

en: Anonymizing
hu: Névtelenítés

en: Hashed
hu: Hash-be kódolt

en: Programming
hu: Programozás

en: Accessibilities
hu: Akadálymentességek

en: Anonymizers
hu: Névtelenítők

en: Cardinalities
hu: Számosságok

en: Crons
hu: Időzítők

en: Encodings
hu: Kódolások

en: Enters
hu: Belép

en: Expands
hu: Kiterjed

en: Heros
hu: Hero-k

en: HTMLs
hu: HTML-ek

en: Impressums
hu: Impresszumok

en: Installations
hu: Telepítések

en: Accent
hu: Ékezet

en: additional
hu: továbbiak

en: aggregate
hu: összevonás

en: enforced
hu: kényszerített

en: fulfillment
hu: teljesítés

en: information
hu: információ

en: interest
hu: érdeklődési kör

en: manufacturer
hu: gyártó

en: transliterate
hu: latinbetűs átirat

en: transliterated
hu: latinbetűsre átírva

en: unmasquerade
hu: álcázás megszüntetése

en: unmasqueraded
hu: álcázás megszüntetve

en: aggregates
hu: összevon

en: avatars
hu: profilképek

en: fulfillments
hu: teljesítések

en: fullscreens
hu: teljes képernyők

en: interests
hu: érdeklődési körök

en: manufacturers
hu: gyártók

en: materials
hu: anyagok

en: popups
hu: felugrók

en: prefixes
hu: előtagok

en: shops
hu: boltok

en: subtotals
hu: részösszegek

en: suffixes
hu: utótagok

en: transliterates
hu: átírás latinbetűsre

en: unmasquerades
hu: megszünteti az álcázást

en: zooms
hu: nagyítások

en: Transliterated
hu: Latinbetűsre átírva

en: Unmasqueraded
hu: Álcázás megszüntetve

en: Aggregates
hu: Összevon

en: Fulfillments
hu: Teljesítések

en: Fullscreens
hu: Teljes képernyők

en: Shops
hu: Boltok

en: Subtotals
hu: Részösszegek

en: Transliterates
hu: Átírás latinbetűsre

en: Unmasquerades
hu: Megszünteti az álcázást

en: Zooms
hu: Nagyítások

en: Logins
hu: Bejelentkezések

en: quantities
hu: mennyiségek

en: accent
hu: ékezet

en: age
hu: kor

en: aquamarine
hu: tengerkék

en: ash
hu: hamu

en: bluemarine
hu: kékség

en: calm
hu: szélcsend

en: changelog
hu: változási napló

en: face
hu: arc

en: mediterrano
hu: mediterrán

en: mercury
hu: higany

en: nocturnal
hu: éjjeli

en: northwest
hu: északnyugat

en: olivia
hu: olíva

en: patch-level
hu: folt szintű

en: purchased
hu: megvásárolva

en: purchaser
hu: vevő

en: quota
hu: kvóta

en: requested
hu: igényelt

en: screenshot
hu: képernyőkép

en: synonym
hu: szinonima

en: accents
hu: ékezetek

en: admins
hu: adminisztrátorok

en: administers
hu: adminisztrál

en: ages
hu: korok

en: approvals
hu: elfogadások

en: approves
hu: elfogad

en: ashes
hu: hamvak

en: audiences
hu: közönségek

en: bodies
hu: törzsek

en: breaks
hu: törések

en: calms
hu: nyugodtak

en: cancels
hu: megszakít

en: captchas
hu: CAPTCHÁ-k

en: centers
hu: középpontok

en: changelogs
hu: változási naplók

en: clouds
hu: felhők

en: costs
hu: költségek

en: denials
hu: elutasítások

en: denies
hu: megtagad

en: developments
hu: fejlesztések

en: faces
hu: arcos

en: focuses
hu: fókuszál

en: footers
hu: láblécek

en: hourlies
hu: óránkéntiak

en: logins
hu: bejelentkezések

en: logos
hu: logók

en: markups
hu: jelölők

en: missions
hu: küldetések

en: payers
hu: fizetők

en: places
hu: helyek

en: privates
hu: rejtettek

en: purchasers
hu: vevők

en: quotas
hu: kvóták

en: rains
hu: esik

en: removes
hu: eltávolít

en: schemes
hu: sémák

en: screens
hu: képernyők

en: screenshots
hu: képernyőképek

en: singles
hu: egyszeresek

en: sizes
hu: méretek

en: slideshows
hu: diavetítések

en: subjects
hu: témák

en: submits
hu: beküld

en: subscribes
hu: feliratkozik

en: supports
hu: támogatja

en: unsubscribes
hu: leiratkozik

en: uptimes
hu: üzemidők

en: usernames
hu: felhasználónevek

en: weathers
hu: időjárások

en: Denial
hu: Elutasítás

en: Administers
hu: Adminisztrál

en: Ages
hu: Korok

en: Approvals
hu: Elfogadások

en: Approves
hu: Elfogad

en: Breaks
hu: Törések

en: Calms
hu: Nyugodtak

en: Cancels
hu: Megszakít

en: Captchas
hu: CAPTCHÁ-k

en: Centers
hu: Középpontok

en: Changelogs
hu: Változási naplók

en: Denials
hu: Elutasítások

en: Denies
hu: Megtagad

en: Developments
hu: Fejlesztések

en: Focuses
hu: Fókuszál

en: Footers
hu: Láblécek

en: Hourlies
hu: Óránkéntiak

en: Missions
hu: Küldetések

en: Privates
hu: Rejtettek

en: Purchasers
hu: Vevők

en: Rains
hu: Esik

en: Singles
hu: Egyszeresek

en: Submits
hu: Beküld

en: Subscribes
hu: Feliratkozik

en: Supports
hu: Támogatja

en: Unsubscribes
hu: Leiratkozik

en: Uptimes
hu: Üzemidők

en: Weathers
hu: Időjárások

en: Orphan
hu: Árva

en: liquid
hu: folyadék

en: mask
hu: maszk

en: move
hu: mozgatás

en: partial
hu: részleges

en: relevancy
hu: relevancia

en: uppercase
hu: nagybetűs

en: backgrounds
hu: hátterek

en: bins
hu: tárolók

en: blanks
hu: üresek

en: changes
hu: változások

en: depths
hu: mélységek

en: fonts
hu: betűtípusok

en: helps
hu: súgók

en: inserts
hu: beszúrások

en: liquids
hu: folyadékok

en: masks
hu: maszkok

en: moves
hu: mozgat

en: orphans
hu: árvák

en: roots
hu: gyökerek

en: stations
hu: állomások

en: urls
hu: webcímek

en: Eight
hu: Nyolc

en: Nine
hu: Kilenc

en: Bins
hu: Tárolók

en: Blanks
hu: Üresek

en: Depths
hu: Mélységek

en: Helps
hu: Súgók

en: Inserts
hu: Beszúrások

en: Masks
hu: Maszkok

en: anchor
hu: horgony

en: bitrate
hu: bitráta

en: coder
hu: kódoló

en: genre
hu: műfaj

en: khaki
hu: világosbarna

en: listen
hu: meghallgatás

en: marine
hu: tengerkék

en: overall
hu: összesen

en: program
hu: műsor

en: volunteer
hu: önkéntes

en: accesses
hu: hozzáférések

en: adds
hu: hozzáad

en: archives
hu: archívumok

en: attachments
hu: csatolmányok

en: bitrates
hu: bitráták

en: catalogs
hu: katalógusok

en: filenames
hu: fájlnevek

en: genres
hu: műfajok

en: lengths
hu: hosszúságok

en: participants
hu: résztvevők

en: podcasts
hu: podcast-ok

en: programs
hu: műsorok

en: setups
hu: beállítások

en: timestamps
hu: időbélyegek

en: totals
hu: végösszeg

en: tracks
hu: zeneszámok

en: volunteers
hu: önkéntesek

en: Bitrates
hu: Bitráták

en: Filenames
hu: Fájlnevek

en: Lengths
hu: Hosszúságok

en: Liquids
hu: Folyadékok

en: Podcasts
hu: Podcast-ok

en: Setups
hu: Beállítások
