Terminology (one-word long strings) (8.x-0.1-alpha13) - en to sr translation catalogue (151 entries)

en: photos
sr: фотографије

en: list
sr: листа

en: tags:
sr: ознаке

en: Forms
sr: Форме

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Next
sr: Следећи

en: user
sr: корисник

en: enable
sr: укључи

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Approve
sr: Одобри

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Username
sr: Корисничко име

en: Item
sr: Производ

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Replies
sr: Одговори

en: Subscribers
sr: Претплатници

en: List
sr: Листа

en: Subject
sr: Предмет

en: closed
sr: затворена

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Unsubscribe
sr: Одјавите се са листе

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Public
sr: Јавно

en: more
sr: још

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Article
sr: Чланак

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: More
sr: Више

en: Action
sr: Акција

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: error
sr: грешка

en: Categories
sr: Категорије

en: Login
sr: Пријављивање

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: Search
sr: Претрага

en: Number
sr: Број

en: Message
sr: Порука

en: Password
sr: Лозинка

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: Archive
sr: Архива

en: Album
sr: Албум

en: Time
sr: Време

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: Region
sr: Регион

en: Menu
sr: Мени

en: never
sr: никада

en: actions
sr: радње

en: Text
sr: Текст

en: Theme
sr: Тема

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: Component
sr: Компонента

en: Total
sr: Укупно

en: Mail
sr: Пошта

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: file
sr: фајл

en: Error
sr: Грешка

en: Created
sr: Направљено

en: Expanded
sr: Проширено

en: Year
sr: Година

en: Block
sr: Блок

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Logo
sr: Лого

en: Footer
sr: Подножје

en: Roles
sr: Улоге

en: Comment
sr: Коментар

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Maximum
sr: Максимално

en: Month
sr: Месец

en: Code
sr: Кôд

en: Day
sr: Дан

en: Role
sr: Улога

en: String
sr: Стринг

en: Cache
sr: Кеш

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Checkout
sr: Заврши куповину

en: Provider
sr: Провајдер

en: Template
sr: Шаблон

en: Confirmation
sr: Потврда

en: Hidden
sr: Сакривено

en: seconds
sr: секунди

en: Sources
sr: Извори

en: Languages
sr: Језици

en: Lists
sr: Листе

en: Hour
sr: Сат

en: Minute
sr: Минут

en: Second
sr: Секунда

en: Cart
sr: Kopпa

en: Subtotal
sr: Међузбир

en: Completed
sr: Завршено

en: Templates
sr: Шаблони

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Review
sr: Провера података

en: Translation
sr: Превод

en: Minimum
sr: Минимално

en: Mapping
sr: Мапирање

en: Administrator
sr: Администратор

en: taxonomy
sr: таксономија

en: contains
sr: садржи

en: types
sr: типови

en: Setting
sr: Подешавање

en: Bundle
sr: Пакет

en: locale
sr: локални

en: Draft
sr: Предлог

en: Initializing.
sr: Иницијализација.

en: form
sr: формулар

en: alert
sr: Опрезност

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Dependencies
sr: Зависности

en: Entities
sr: Ентитети

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sr: Предлог
