Terminology (one-word long strings) (8.x-0.1-alpha13) - en to hy translation catalogue (254 entries)

en: photos
hy: լուսանկարները

en: sets
hy: հավաքածուներ

en: list
hy: ցուցակ

en: set:
hy: հավաքածու

en: tags
hy: թեգեր

en: cloud
hy: ամպ (cloud)

en: tags:
hy: թեգեր.

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Focus
hy: ֆոկուս

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Slideshow
hy: Սլայդերի ցուցադրում

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Images
hy: Նկարներ

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: user
hy: օգտագործող

en: toolbar
hy: Գործիքաշար

en: select
hy: ընտրել

en: Pages
hy: Էջեր

en: function
hy: ֆունկցիա

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: weight
hy: քաշ

en: enable
hy: ակտիվացնել

en: delete
hy: հեռացնել

en: title
hy: վերնագիր

en: size
hy: չափ

en: value
hy: արժեք

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Administer
hy: Կառավարել

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: approve
hy: հաստատել

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Approve
hy: Հաստատել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: content
hy: պարունակություն

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Replies
hy: Պատասխաններ

en: Closed
hy: Փակված

en: yes
hy: այո

en: Subscribers
hy: Բաժանորդներ

en: List
hy: Ցանկ

en: Subject
hy: Թեմա

en: closed
hy: փակված

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: disabled
hy: անջատված

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: administrator
hy: ադմինիստրատոր

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: website
hy: Վեբկայք

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Article
hy: Հոդված

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Articles
hy: Հոդվածներ

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: More
hy: Ավելին

en: Action
hy: Գործողություն

en: new
hy: նոր

en: error
hy: սխալ

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Homepage
hy: Գլխավոր էջ

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Download
hy: Բեռնել

en: Version
hy: Տաբերակ

en: updated
hy: թարմացում

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Monthly
hy: Ամսեկան

en: None
hy: Ոչ մի

en: Number
hy: Թիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Types
hy: Տեսակներ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Parent
hy: Ծնող

en: none
hy: ոչ մի

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: up
hy: վերև

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Book
hy: Գիրք

en: Export
hy: Արտահանել

en: Field
hy: Դաշտ

en: category
hy: կատեգորիա

en: Outline
hy: Կառուցվածք

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Open
hy: Բաց

en: Top
hy: Վերև

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: High
hy: Բարձր

en: Low
hy: Ցածր

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: History
hy: Պատմություն

en: Path
hy: Ուղի

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: forum
hy: ֆորում

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Visible
hy: Տեսանելի

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: results
hy: արդյունքները

en: search
hy: որոնել

en: never
hy: երբեք

en: mail
hy: էլ. փոստ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: actions
hy: գործողություններ

en: Text
hy: Տեքստ

en: aggregator
hy: ագրեգատոր

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: blog
hy: բլոգ

en: type
hy: տեսակ

en: Mail
hy: Փոստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: action
hy: գործողություն

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: file
hy: ֆայլ

en: status
hy: կարգավիճակը

en: Error
hy: Սխալ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: no
hy: ոչ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Post
hy: Գրառում

en: Year
hy: Տարի

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Logo
hy: Լոգո

en: Site
hy: Վեբ կայք

en: Host
hy: Հոսթ

en: Never
hy: Երբեք

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Roles
hy: Դերեր

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Items
hy: Տարրեր

en: Up
hy: Վերև

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Month
hy: Ամիս

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Code
hy: Կոդ

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Day
hy: Օր

en: Forum
hy: Ֆորում

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Role
hy: Դեր

en: String
hy: Տող

en: Cache
hy: Քեշ

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: 1 item | @count items
hy[0]: 1 տարր
hy[1]: @count տարրեր

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Source
hy: Աղբյուր

en: published
hy: հրատարակված

en: Undo
hy: Չեղարկել

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Hour
hy: Ժամ

en: Minute
hy: Րոպե

en: Second
hy: Վարկյան

en: author
hy: հեղինակ

en: Extend
hy: Ընդլայնել

en: role
hy: դեր

en: Books
hy: Գրքեր

en: Forums
hy: Ֆորումներ

en: Session
hy: Սեսիա

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Translation
hy: Թարգմանություն

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Minimum
hy: Նվազագույն

en: Reply
hy: Պատասխան

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: Aggregator
hy: Ագրեգատոր

en: types
hy: տեսակներ

en: Setting
hy: Կարգավորում

en: Boolean
hy: Բուլյան

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Draft
hy: Սևագիր

en: Initializing.
hy: Նախապատրաստվում է:

en: alert
hy: զգուշացում

en: language
hy: լեզու

en: Interface
hy: Ինտերֆեյս

en: Seven
hy: Սեվեն

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ
