Laces (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Home
pt: Início

en: unpublished
pt: não publicado

en: Search
pt: Buscar

en: Go to previous page
pt: Ir para a página anterior

en: Go to next page
pt: Ir para a próxima página

en: n/a
pt: n/d

en: Tabs
pt: Abas

en: Next page
pt: Próxima página

en: Go to first page
pt: Voltar para a primeira página

en: Go to last page
pt: Ir para a última página

en: Primary tabs
pt: Abas primárias

en: Secondary tabs
pt: Abas secundárias

en: Pagination
pt: Paginação

en: Previous page
pt: Página anterior

en: Subscribe to @title
pt: Inscrever-se em @title

en: Last page
pt: Última página

en: First page
pt: Primeira página

en: By @author @time ago
pt: Por @author há @time

en: An error occurred while trying to preview the media. Please save your work and reload this page.
pt: Um erro ocorreu ao tentar pré-visualizar a mídia. Por favor, salve seu trabalho e recarregue esta página.
