Laces (1.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Search
bs: Pretraga

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi
