Laces (1.0.0-beta5) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Search
da: Søg

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Tabs
da: Faner

en: Next page
da: Næste side

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: Previous page
da: Forrige side

en: Subscribe to @title
da: Tilmelding til @title

en: Last page
da: Sidste side

en: First page
da: Første side

en: By @author @time ago
da: Af @author for @time siden

en: An error occurred while trying to preview the media. Please save your work and reload this page.
da: Der opstod en fejl under forsøget på at finde opdateringer til grænsefladeoversættelsen.
