Laces (1.0.0-beta6) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Search
oc: Recercar

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Help
oc: Ajuda

en: n/a
oc: n/d

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Site name
oc: Nom del site

en: Tabs
oc: Onglets

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Text Formats
oc: Formats de tèxte

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina
