Laces (1.1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Search
kk: Іздестіру

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: n/a
kk: жоқ

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу
