Laces (1.1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Pagination
nl: Paginering

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Subscribe to @title
nl: Abonneer op @title

en: Text Formats
nl: Tekstopmaken

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Page @items.current
nl: Pagina @items.current

en: By @author @time ago
nl: Door @author @time geleden

en: An error occurred while trying to preview the media. Please save your work and reload this page.
nl: Er ging iets fout bij het voorvertonen van de media. Sla uw werk op en herlaad deze pagina alstublieft.
