Laces (1.3.0-rc1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Search
af: Soek

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Navigation
af: Navigasie

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy
