Laces (1.3.0-rc1) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Search
lt: Paieška

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: n/a
lt: n/d

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Text Formats
lt: Teksto fomatai

en: Page @items.current
lt: Puslapis @items.current

en: By @author @time ago
lt: @author prieš @time
