Laces (1.3.0-rc1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Search
sl: Išči

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: n/a
sl: n/d

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
