Laces (1.3.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Text Formats
hy: Տեքստի ֆորմատներ

en: By @author @time ago
hy: @author-ի կողմից  @time առաջ
