Laces (1.3.1) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: n/a
he: -ללא-

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Navigation
he: ניווט

en: Tabs
he: לשוניות

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Pagination
he: דפדוף

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Highlighted
he: מובלט

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Subscribe to @title
he: מנוי בRSS ל@title

en: Text Formats
he: מבני טקסט

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון

en: Page @items.current
he: עמוד @items.current

en: By @author @time ago
he: ע"י @author לפני @time
