Laces (1.3.3) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Text Formats
hr: Oblici unosa
