Laces (2.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Navigation
bg: Навигация

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница
