Laces (2.3.1) - en to ja translation catalogue (32 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: n/a
ja: 利用不可

en: Page
ja: ページ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Tabs
ja: タブ

en: Next page
ja: 次ページ

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Pagination
ja: ページ送り

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Current page
ja: カレントページ

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Subscribe to @title
ja: @title を購読

en: Text Formats
ja: テキストフォーマット

en: Last page
ja: 最終ページ

en: First page
ja: 先頭ページ

en: Page @items.current
ja: @items.current ページ

en: By @author @time ago
ja: @author が @time 前に投稿

en: An error occurred while trying to preview the media. Please save your work and reload this page.
ja: メディアのプレビューでエラーが発生しました。作業を保存してこのページを再読み込みしてください。
