Laces Base (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Comments
ar: التعليقات

en: Tags
ar: وسوم

en: Image
ar: الصورة

en: Teaser
ar: موجز

en: Layout
ar: التنسيق

en: Full content
ar: المحتوى الكامل
