Laces Base (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Comments
bg: Коментари

en: Tags
bg: Таг

en: Image
bg: Снимка

en: Teaser
bg: Резюме

en: Full content
bg: Пълно съдържание
