Laces Base (1.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Image
bn: ছবি

en: Teaser
bn: সার-সংক্ষেপ

en: Full content
bn: পূর্ণাঙ্গ কন্টেন্ট
